×
Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Призвіще!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсним!
Введіть правильну електронну адресу Наприклад (ivanivanov@domain.com)!
Потрібно ввести Електронну адресу!
Електронна адреса вже зареєстрована!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!
Підтвердіть що ви не робот!
Ви не пройшли перевірку на робота. Будь ласка, спробуйте ще.

ПРО СЕРВІСНI ЦЕНТРИ YABLOKI

Для багатьох техніка Apple асоціюється з надійністю і бездоганною якістю. Саме тому їй довіряють мільйони користувачів у всьому світі. Але навіть найкращі і сучасні пристрої з часом втрачають зовнішню привабливість і виходять з ладу.

iPhone був вашим вірним супутником протягом багатьох років? Ненавмисно упустили Apple Watch? Відклеїлося захисне скло на iPad? Виникли неполадки у роботі батареї або wi-fi модуля? Наші майстри швидко повернуть до життя ваші улюблені гаджети, адже їм по плечу ремонт будь-якої складності!

Сервісні центри компанії YABLOKI представлені в чотирьох містах України (Києві, Дніпрі, Запоріжжі та Бердянську) і кількість їх в майбутньому буде збільшуватися. Звернувшись в один з них, Ви можете бути впевнені, що ваш iPhone, iMac або Apple Watch будуть відремонтовані з граничною акуратністю і в максимально короткі терміни. Ступінь пошкодження пристрою не має значення: найменші несправності будуть усунені завдяки професіоналізму фахівців і використання найякісніших комплектуючих.

Приносьте до нас свої «яблучні» пристрої – і отримуйте висококласний ремонт за розумною ціною!

Yabloki Service ТЦ Глобус

Адресa:
м. Київ, Майдан Незалежности 1, ТЦ «Глобус» , "Пассаж" 1 поверх, друга лінія.

Час роботи:
с 10-00 до 22-00

Телефон:
(0800) 213-213

Yabloki Service Dnepr

Адресa:
м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 40

Час роботи:
з 10:00 до 21:00

Телефон:
(0800) 213-213

image

Адресa:
м. Дніпро, вул. Глінки, 2

Час роботи:
з 10:00 до 22:00

Телефон:
(0800) 213-213

Yabloki Service ТЦ Украина

Адреса:
м. Запоріжжя, пр. Соборний 147, ТЦ «Україна»

Час роботи:
з 9:00 до 21:00

Телефон:
(0800) 213-213

* обов'язкові поля

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    /uk/service/magento-online-store/" title="интернет магазин на magento">интернет магазин на magento