Обмін та повернення товара

Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів з моменту покупки. Це право гарантує вам "Закон про захист прав споживача".
Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка, переконайтеся що:

товар не був у використанні та не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не піддавалося змінам тощо;
товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
збережено всі ярлики і заводське маркування.
Тобто ви маєте право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути вами використаний за призначенням. Обмін товару належної якості буде виконаний, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом із проданим товаром.
Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку/акту сервісного центру про те, що умови експлуатації не порушені.
Обміняти або повернути товар можна в магазині нашої мережі https://yabloki.ua, у якому ви придбали товар. При собі вам потрібно мати товар, упаковку і комплектуючі до нього, гарантійний талон і товарний чек.
Дізнатися подробиці повернення товару та гарантійного обслуговування ви можете за телефоном гарячої лінії: 0-800-213-213 (щоденно з 9.00-20.00, дзвінки на території України зі стаціонарних і мобільних телефонів безкоштовні). Умови обміну або повернення товару вказані вище.

Дізнавайтесь першими про акції та новинки

Ви вже підписані за цією поштою. You are already subscribed to this email.