×
Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Призвіще!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсним!
Введіть правильну електронну адресу Наприклад (ivanivanov@domain.com)!
Потрібно ввести Електронну адресу!
Електронна адреса вже зареєстрована!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!
Підтвердіть що ви не робот!
Ви не пройшли перевірку на робота. Будь ласка, спробуйте ще.

Про компанію YABLOKi

МИ ЛЮБИМО APPLE ТАК САМО ЯК І ВИ. АБО НАВІТЬ ТРОХИ БІЛЬШЕ.

YABLOKi - не просто магазин техніки Apple, а щось дійсно більше. Це ціла мережа, заснована в 2009 році, яка включає в себе магазини і точки видачі YABLOKi, сервісні центри YABLOKi Service, ресторани Jobs Cafe. День у день ми старанно працюємо над тим, що б Ви могли максимально комфортно і за найнижчими цінами в Україні придбати улюблену техніку і аксесуари. На сьогоднішній день роздрібні магазини і точки видачі YABLOKi працюють в Києві, в Харкові, в Запоріжжі, в Дніпрі, Бердянську та Маріуполі. Ми по-справжньому любимо Apple, і робимо все, що б Ви насолоджувалися не тільки своїм пристроєм, але і процесом його покупки.

Онлайн магазин YABLOKi приймає і обробляє замовлення з 9-00 ранку до 20-00 вечора щодня. Якщо у вас залишилися питання - телефонуйте 0 800 213 213 (безкоштовно по Україні).

0
товарів доступні для придбання
> 0
людей щоденно відвідують YABLOKi
0%
клієнтів повертаються до нас

Чому ми?

Дійсно низькі ціни

Команда менеджерів YABLOKi, щодня з самого ранку і до пізнього вечора стежить за тим, що б у нас Ви мали змогу придбати улюблену техніку по самим соковитим цінами. Для цього ми постійно аналізуємо ринок і робимо все можливе, що б Ви не сумнівалися в тому, що в YABLOKi дійсно дешевше.

Доставка по всій Україні

Ми доставляємо товари по всій Україні. Зовсім не важливо де Ви живете, Ваше замовлення буде відправлене у будь-який насления пункт України Новою поштою. Ми ретельно стежимо за процесом пакування товару при відправленні, так що можете не сумніватися, що він приїде до Вас в тому вигляді, в якому Ви очікуєте.

Найвища якість товарів

Ми дійсно дбаємо про якість товарів, які пропонуються в мережі YABLOKi. Ми пропонуємо Вам тільки ту техніку і тільки ті аксесуари, якими користуємося самі, в якості яких ми впевнені. Купуючи техніку у нас, Ви можете бути спокійні і не сумніватися, що купуєте найкраще з існуючого на ринку.

Ваші відгуки

* обов'язкові поля