Обмен и возврат товара

Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів з моменту покупки. Це право гарантує вам «Закон про захист прав споживача».
Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка, переконайтеся що:

Тобто ви маєте право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути вами використаний за призначенням. Обмін товару належної якості буде виконаний, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.
Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку/акту сервісного центру про те, що умови експлуатації не порушені.
Обміняти або повернути товар можна в магазині нашої мережі https://yabloki.ua, в якому ви придбали товар. При собі вам потрібно мати товар, упаковку і комплектуючі до нього, гарантійний талон і товарний чек.
Дізнатися подробиці повернення товару та гарантійного обслуговування ви можете за телефоном гарячої лінії: 0-800-213-213 (щодня з 9.00-20.00, дзвінки по території України зі стаціонарних і мобільних телефонів безкоштовні). Умови обміну або повернення товару вказані вище.

Узнавайте первыми про акции и новинки

Вы уже подписаны с этой почты. You are already subscribed to this email.