Чим же легендарні «три камери» iPhone 11 Pro Max?

«Ширік», «сверхширік» «телевік» - одні з найбільш часто вживаних слів техноблоггерами та експертами, але що ж вони означають?

У цій статті мова піде виключно про камери нового iPhone 11 Pro Max, про їхні можливості зйомки якісних фото і перетворення звичайного користувача в lifestyle блогера і навіть фотографа.

 

№1 Основна камера

Основна камера в iPhone – ширококутна або «Ширік».

Не плутати ширококутний (wide) і надширококутний (ultrawide) модулі, вони абсолютно різні.

Ми з'ясували після тестування 11 Pro Max, що його камера фокусується ще швидше і точніше своїх попередників. Різниця з iPhone Xs Max простежується дуже явно: при малому освітленні «Десятий» не бачить частину дрібних елементів, коли «Одинадцятий» завжди захоплює в фокус навіть найменші деталі в тіні.

Не можна не відзначити покращений алгоритм постобробки Smart HDR, завдяки процесору A13 в iPhone 11. Завдяки їй краще передається баланс між світлом і тінями, що особливо актуально при зйомці в сонячну погоду. Ідеально для тих, хто любить відобразити малинові заходи сонця й сходи!

 

№2 Теле-камера в iPhone 11 Pro

У чому магія телефото-камери («телевіка»)? Вона дає оптичний зум, який дозволяє не підходити зовсім близько до об'єкту зйомки і одночасно робити його справжнім центром кадру, відсікаючи все зайве. Повністю відсутні типові спотворення, що зустрічаються в інших камерах смартфонів.

Ідеально для lifestyle блогерів! Припустимо, ви той самий блогер, якого запросили на цікавий захід. Не потрібно навіть зрушуватися зі свого місця. Всього декілька кліків і головні фото з заходу вже у вас на сторінці.

На телевік чудово знімати людей, портрети, тварин і їжу завдяки більшого фокусної відстані.

В iPhone 11 Pro портретний режим спрацьовує з близької відстані.

Більше не потрібно нервово мотати камерою або далеко відходити, намагаючись зняти який-небудь предмет з ефектом розмиття. Відстані витягнутої руки досить, щоб iPhone 11 Pro успішно активував ефект.

 

№3 Надширококутна камера

Головна фішка надширококутної камери ( «сверхширіка») - те, як багато елементів вона захоплює в один кадр! Завдяки величезному куту огляду в 120 градусів, в фотографію поміщається майже все, що побачила би людина, наче камера прямо у нього в очах.

Нічний режим

Нічний режим в iPhone 11 Pro включається автоматично. Повністю без вашої участі. Чому? iPhone 11 самостійно безперервно заміряє експозицію кадру. Як тільки вона стає нижче адекватної, користувач отримує доступ до нічного режиму в інтерфейсі видошукача камери.

Порівняння 11 Pro Max з XS Max

 

iPhone 11 Pro Max - це не тільки фантастична камера, це повноцінний флагман, що складається з бездоганних деталей і функцій.

Купуй в yabloki.ua за найсмачнішою ціною в Україні. І не забудь прикрасити його стильним чохлом!

Якщо IPhone, то в YABLOKI