Невдовзі 1 вересня, а це означає, що у когось буде дуже багато справ. Батьки, настав час збирати дітей до школи. Але стоп! Ми не про канцелярію і наплічники, а про те, що справді допомагає і мотивує дітей вчитися - улюблені гаджети!

Тримайте наш гайд, що потрібно купити, аби цей навчальний рік став для ваших малих плідним і сповненим позитивних емоцій.

Перше, що бентежить батьків, які відправляють малечу до школи, це, звісно, безпека. Піклуватися про неї легше із Apple Watch S7 та  Apple Air Tag. Енергоощадливі та портативні, ці гаджети забезпечуватимуть стабільний зв'язок, передаватимуть геолокацію і не відволікатимуть від навчання.  

Уявіть, як першачок чи підліток радітимуть новенькому iPad! У мінімальній комплектації iPad 10.2 стане відмінним тренажером для математичних навичок учня початкової школи. Для просунутого користувача iPad Air M1 - це топовий гаджет для усіх підліткових забаганок. Ба більше, згодом цей пристрій можна перетворити на справжній комп'ютер, додавши клавіатуру та мишку, чи потужний графічний планшет - із Apple Pencil

Для тривалих Zoom-конференцій, творчих робіт та складного процесу підготовки до ЗНО потрібна якісна робоча станція - це, звісно, MacBook Air M1 та MacBook Pro M2. Нічого кращого людство ще не вигадало. Сьогодні це найпотужніші комп'ютери  для навчання, роботи, візуальних, графічних та музичних експериментів. 

Завітавши до магазинів YABLOKi на акцію Back to School, ви отримаєте не тільки топові гаджети для навчання та творчості, але й повний пакет освітніх інструментів Microsoft Office 365 із можливістю підключити 5 пристроїв та другим роком користування у подарунок!