×
Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Призвіще!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсним!
Введіть правильну електронну адресу Наприклад (ivanivanov@domain.com)!
Потрібно ввести Електронну адресу!
Електронна адреса вже зареєстрована!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!
Підтвердіть що ви не робот!
Ви не пройшли перевірку на робота. Будь ласка, спробуйте ще.

Статті

 • Традиційна червнева презентація Apple на заході для розробників WWDC в цьому році вперше пройшла в онлайн-форматі. Саме на цій конференції купертиновці презентують оновлення всіх своїх OS.

  Компанія посилено допрацювала операційну систему для iPhone, купити який можно в магазині Yabloki,ua, чим дуже порадувала шанувальників Apple. Наступна iOS 14 включає в себе масу нових корисних фішок і функцій, які спрощують завдання і роблять користування iPhone ще приємніше.

  Команда YABLOKi розібралася в головних нововведеннях і готова розповісти про них тобі!

  Опубліковано YABLOKI.UA Читати далі
 • Портативні Bluetooth-колонки JBL вже багато років зберігають за собою звання найпопулярнішої акустики серед поціновувачів музики. Чому так?

  Головний плюс колонок JBL - відмінна якість звуку і матеріалів, а ще захист від води і пилу, - і все це за дуже доступною ціною! В наявності магазинів і сайту YABLOKi.ua представлений величезний вибір акустики JBL. Різні моделі, у всіляких розмірах і кольорах, дивлячись на них захочеться все! Але як вибрати ту єдину?

  Опубліковано YABLOKI.UA Читати далі
 • Світ стає більш динамічним та вимагає більшої мобільності та гнучкості. Компанія Apple, відчуваючи нові виклики перед кожним з нас, підготувала інструмент для роботи, творчості, розваг та ігор - нові iPad Pro на 11 і 12,9 дюймів.

  Опубліковано YABLOKI.UA Читати далі
 • У січні 2008 року Стів Джобс витягнув з великого конверта на великій сцені MacWorld ультратонкий ноутбук, у якого, як вважалося, не було майбутнього. MacBook Air на той момент розчарував усіх, хто прийшов побачити щось вкрай фантастичне (за рік до цього, Стів представив перший iPhone). Але це був, всього лише, ноутбук. Половина комп'ютера за подвійну ціну.

  Опубліковано YABLOKI.UA Читати далі
 • Чим же легендарні «три камери» iPhone 11 Pro Max?
  «Ширік», «сверхширік» «телевік» - одні з найбільш часто вживаних слів техноблоггерами та експертами, але що ж вони означають?

  Опубліковано YABLOKI.UA Читати далі
 • Ти - саме той щасливчик, якому прийшло повідомлення про нарахування 500 бонусних гривень на аксесуари? Ми вітаємо тебе і дуже любимо!

  Акційна пропозиція дійсна з 7 по 16 лютого 2020 року включно.

  Опубліковано YABLOKI.UA Читати далі

1-6 из 41

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

* обов'язкові поля