Подарунки

За популярністю
Ціна за спаданням
Ціна за зростанням
Рік випуску

Подарунковий сертифікат Yabloki.ua на 10000 грн

10 000 ₴

Подарунковий сертифікат Yabloki.ua на 5000 грн

5 000 ₴

Подарунковий сертифікат Yabloki.ua на 1000 грн

1 000 ₴

КРАЩИЙ ПОДАРУНОК

Новий Рік, День Народження, День Святого Валентина, Міжнародний жіночий день. Свята можна перераховувати і перераховувати. На кожне свято подарунками не запасешся. Будь то хлопець чи дівчина, друг або подруга, батько або мати, купити подарунок кожному і при цьому догодити, досить складно. Але вихід є! Магазин Yabloki.ua пропонує найбільш універсальний подарунок - подарунковий сертифікат!

ПОДАРУНОК НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК

Головною особливістю подарункового сертифіката від Yabloki.ua, є його універсальність. Вам не варто випрошувати або вгадувати, що на прикметі у людини. Просто подаруйте йому право вибору.різні аксесуари - в магазині Yabloki.ua є з чого вибрати.

Подарунковий сертифікат діє до кінця 2020го року, тому часу для вибору вартого подарунка буде більш ніж достатньо! Використовувати його можна в будь-якому магазині мережі Yabloki.ua.

Подаруй саме те, що потрібно. Сертифікат на покупку безумовно сподобається кожному. Доступний номінал в 1000, 5000 і 10000 гривень.

Особливості:

 • універсальний подарунок;
 • оригінальніше, ніж просто гроші;
 • тривалий термін дії;
 • зручні і демократичні суми;
 • широкий вибір товарів в Yabloki.

З ТУРБОТОЮ В YABLOKI

FAQ

 • Я можу обміняти свій старий гаджет на новий?

  Так! Для цього ми підготували програму Trade-In.

  Trade-In – найвигідніша програма з обміну старого гаджету на новий! Принеси свій старий гаджет і забери новий із потужною знижкою!

  YABLUKA створили просту і вигідну програму обміну ваших гаджетів на нові. Все, що потрібно від вас – принести свій девайс в один із моносторів YABLUKA, де наші експерти фахово оцінять його і запропонують найкращу ціну! Ми гарантуємо чесні умови й безпечний обмін для кожного.

 • Як обрати модель девайсу?

  На нашому сайті YABLUKA ви можете порівняти девайси, які вам найбільше до вподоби. Обирайте іконку «Порівняти» у верхньому правому куті екрану, визначте дві моделі й наш сайт проведе для вас детальне порівняння, яке допоможе визначитись.

  Якщо у вас є інші питання, ви завжди можете задати їх нашим експертам у магазинах або за телефоном!

 • Чому мені варто купувати аксесуари до Apple у вас?

  Експерти YABLUKA обрали для наших клієнтів тільки якісні аксесуари, які допоможуть продовжити ефективне використання вашого гаджету. Ми співпрацюємо тільки з сертифікованими виробниками, тому можемо запевнити – у YABLUKA ви придбаєте оригінальну продукцію за найкращою ціною!

 • Чи потрібно обов’язково оформлювати послугу Support в YABLUKA?

  Послуга Support ­– це унікальний пакет захистy вашого гаджета, який ми створили для наших любих клієнтів. Його не обов’язково оформлювати, але ми рекомендуємо, адже цей план містить у собі вигідну пропозицію, яка не має аналогів.

  План захисту YABLUKA охоплює сервісне та програмне обслуговування протягом дії плану захисту, певну кількість додаткових послуг, одну з послуг обміну (якщо передбачено планом): на нове покоління пристрою або на ідентичний пристрій.

  Службу підтримки забезпечує сервісний центр. Програмне обслуговування, надання додаткових послуг і послугу обміну для клієнтів забезпечують магазини YABLUKA.

  Наші експерти створили план захисту Support для вашого комфорту й ефективного користування девайсами Apple!

 • Чи можу я здійснити ремонт техніки у вас?

  YABLUKA Service виконує як гарантійний ремонт так і післягарантійне сервісне обслуговування техніки Apple. При цьому діагностика несправності проводиться абсолютно безкоштовно, якщо ви довірите ремонт нам. Ми знаємо, наскільки користувачі люблять свої пристрої, тому наші фахівці дуже дбайливо звертаються з довіреною вами технікою, а необхідні роботи виконуються в найкоротші терміни.

  Вартість та термін виконання робіт Ви можете дізнатися за телефонами:(0800) 213 213 (дзвінки безкоштовні по всій Україні).

  Дізнатися детальніше про гарантії, післягарантійне обслуговування та ремонт можна на сторінці Гарантія та сервіс.